Szállodai recepciós

Szereted a szállodák világát? Érdekel hogyan működnek a szállodák foglalási rendszerei? Szereted az önálló munkavégzést?

Feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, teljes körű tájékoztatása
  • Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
  • Kasszák kezelése
  • Különböző programok ismertetése, értékesítése – igény esetén azok szervezése
  • Telefonközpont és levelezés koordinálása
  • Szállodai részlegek közötti aktív kommunikáció

Elvárások:

  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
  • Csapatjátékos, lojális attitűd
  • Feddhetetlen előélet
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismereteSzakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit ajánlunk:

  • Napi egyszeri személyzeti étkezés
  • Korrekt bérezés, műszak- és bérpótlék kifizetése
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, az alábbi űrlap kitöltésével várjuk jelentkezésedet:

*Mandatory Fields