Szállodai Karbantartó

Ha fontos számodra, hogy egy dinamikus és sikeres csapat tagja legyél, gyere és dolgozz velünk! Hozzásegítünk álmaid megvalósításához, lehetőséget adunk a fejlődésre, előrelépésre és a karriered építésére.

Feladatok:

  • Karbantartási, villanyszerelési munkák ellátása
  • Garanciális szerelések
  • Problémák, alkatrészek pontos dokumentációja
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek elhárításában

Elvárások:

  • Villanyszerelői munkatapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
  • Proaktív magatartás
  • Legalább 1-2 éves, karbantartóként szerzett szakmai tapasztalat
  • Feddhetetlen előélet
  • Kiváló teherbíró képesség

Amit ajánlunk:

  • Napi egyszeri ingyenes étkezés
  • Műszakpótlékban és bérpótlékban való részesedés
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Továbbképzési lehetőségek és tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát hr2@mellowmoodhotels.com email címre várjuk! Vagy hívjon minket a +36 20 356 7648 telefonszámon.

*Mandatory Fields