Bérszámfejtő

A Mellow Mood Hotels, Budapest egyik legmeghatározóbb szállodalánca jelenleg 11 egységet üzemeltet, köztük a nemrégiben megnyitott ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestet. A több mint 20 éves múlttal rendelkező Mellow Mood Hotels cégcsoport új munkatársat keres a központi bérszámfejtési csapatának erősítésére

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkakörben

Új csapattagunk feladatai:

  • A munkavállalókkal (kb. 100 fő) kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos bérügyviteli feladatok ellátása a jogszabályoknak és a belső szabályozásnak megfelelően
  • Munkáltatói igazolások kiállítása; törvényi változások nyomon követése
  • Havi, negyedéves, és éves rendszerességű bevallások, statisztikák és adatszolgáltatási kötelezettségek teljes körű ellátása az illetékes szervek számára
  • Az éves adóbevallással kapcsolatos bérszámfejtői feladatok ellátása a nyilatkoztatástól az éves adóigazolások kiállításáig
  • A bérprogram frissítéseivel kapcsolatos teendők ellátása, ill. a program szolgáltatójával való eseti kapcsolattartás
  • Bérjegyzékek, személyi anyagok lefűzése, naprakészen tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó szállodákkal és társterületekkel

Az alábbiakat várjuk el:

  • bér- és tb ügyintéző OKJ végzettséget
  • több éves szakmai tapasztalatot, hasonló munkavállalói volumennel
  • magas szintű MS Office felhasználói ismeretet (Excel, Word, PowerPoint)
  • precizitást, önállóságot, lendületes munkavégzést
  • határidők pontos betartását
  • kiváló problémamegoldó képességet
  • jó kommunikációs készséget, határozottságot

Előnyt élvez az a jelölt, aki:

  • a Babér (Soft-Consult) bérszámfejtő programot ismeri
  • angol alapfokú nyelvtudással rendelkezik

Amit mi adunk cserébe:

  • Korrekt bérezést
  • Több mint 30 különböző kedvezményt partnereinknél, sok-sok kategóriában: konditerem, szálloda, bank, koncertek
  • Határozatlan idejű munkaszerződést, melyért 8 órás munkavégzést várunk el.

Munkavégzés helye:

  • Budapest VII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes, szakmai önéletrajzát – esetleges bérigény megjelöléssel – a hr3@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

* Kötelező mező