Bérszámfejtő

Bérszámfejtési csapatunk erősítésére felvételt hirdetünk bérszámfejtő, pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos bérügyviteli feladatok ellátása a jogszabályoknak és belső szabályozásnak megfelelően
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • törvényi változások nyomon követése
  • havi, negyedéves és éves rendszerességű bevallások, statisztikák és adatszolgáltatási kötelezettségek teljes körű ellátása az illetékes szervek számára
  • Az éves adóbevallással kapcsolatos bérszámfejtői feladatok ellátása a nyilatkoztatástól az éves adóigazolások kiállításáig
  • A bérprogram frissítéseivel kapcsolatos teendők ellátása, ill. a program szolgáltatójával való eseti kapcsolattartás.
  • bérjegyzékek, személyi anyagok lefűzése, napra készen tartása
  • folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó társterületekkel.

Elvárások:

  • bér- és tb ügyintéző OKJ végzettség
  • magas szintű MS Office felhasználói ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • precizitás, önállóság, lendületes munkavégzés
  • határidők pontos betartása
  • kiváló problémamegoldó képesség

Előny:

  • Babér (Soft-Consult) bérszámfejtő program ismerete
  • angol alapfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest belvárosa.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát a hr3@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

* Kötelező mező