Emeleti Londiner

Szereted a szállodák világát? Szereted mindig hasznosnak és fontosnak érezni magad a munkahelyeden? Ugyanakkor örülnél ha lehetőséged lenne cégen belüli fejlődésre? Gyere és csatlakozz csapatunkhoz.

Négycsillagos Expo Congress Hotel**** szállodánk felvételt hirdet

EMELETI LONDINER

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • Irodák és közterek rendben/tisztán tartása
  • Állandó kapcsolattartás a housekeeping vezetővel és csapatával
  • A szobalányok munkájának segítése, esetleges nehezebb fizikai munkák elvégzése
  • Kisegítő feladatok ellátása egyéb szállodai részlegekben

Elvárások:

  • Vendégközpontú, megbízható attitűd
  • Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:

  • Napi egyszeri ingyenes étkezés
  • Utazási támogatás
  • Műszak és bérpótlékokban való részesedés
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: EXPO Congress Hotel **** 1101 Budapest, Expo tér 2.

* Kötelező mező