Értékesítési Asszisztens

A Mellow Mood Hotels, Budapest egyik legmeghatározóbb szállodalánca jelenleg 11 egységet üzemeltet, köztük a nemrégiben megnyitott ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestet. Cégcsoportunk dinamikus fejlődésével párhuzamban folyamatosan figyelmet fordít arra, hogy a szakma szeretetét átadja a következő generációja számára, lehetőséget biztosítva elméleti tudásuk kézzelfogható tapasztalatokra váltásában.

A több mint 20 éves múlttal rendelkező Mellow Mood Hotels cégcsoport új munkatársat keres központi irodájába.

Ezek lesznek a te feladataid:

  • A legfontosabb feladatod a közvetlen értékesítési munkatársak adminisztratív támogatása.
  • Munkád során a cégcsoport szállodáinak szolgáltatásait képviseled, amikor segítesz a corporate partnereknek történő értékesítés
  • A beérkező rendelések nyomon követése, feldolgozásában való együttműködés is napi munkád része lesz

Szükség esetén különböző sales riportok elkészítésében is oroszlánrészt kell, hogy vállalj.

Mi ilyennek szeretnénk  téged:

  • A munkában precíz vagy, gyorsan reagálsz. Ami nekünk gyakran egyértelmű, az a megrendelőknek nem biztos.
  • Igazi csapatjátékos vagy, aki tisztában van vele, hogy habár önállóan dolgozni fontos, sikereket és eredményeket csak csapatként érhetünk el.
  • Magabiztos az angolod szóban. Tényleg. Ez fontos, minden nap használnod kell majd.
  • Feddhetetlen az előéleted.
  • Nem baj, ha pályakezdő vagy. Hozzáállást és teljesíteni akarást keresünk.

Te pedig erre számíthatsz nálunk:

  • Valóban korrekt bérezés.
  • Több mint 30 különböző kedvezményt partnereinknél, sok-sok kategóriában. Konditerem, szálloda, bank, koncertek stb. Csak rajtad múlik mennyit hozol ki belőle.
  • Előre lepési lehetőséget. Nem csak mondjuk, több jelenlegi felsővezető végig járta már nálunk a ranglétrát.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést és 8 órás munkavégzést.

Ha magadra ismertél és úgy érzed te vagy az, akit keresünk, akkor ragadd meg a billentyűzeted!

Fényképes szakmai önéletrajzodat a hr3@mellowmoodhotels.com email címre várjuk.

Kérdésed maradt? Keress minket a 06 20 356 7648-as telefonszámon!

* Kötelező mező