Housekeeping Supervisor

A Mellow Mood Hotels

HOUSEKEEPING SUPERVISOR
munkakörbe keresi kollégáját újonnan nyíló belvárosi négycsillagos szállodájába!

Feladatok:

  • Szobalányok munkájának koordinálása, ellenőrzése, beosztások készítése; területhez tartozó napi operációs feladatok ellátása és adminisztrációja
  • Igény szerint napi és utazó szobák takarítása
  • A tisztaság magas színvonalának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • HK részlegen használt eszközök, felszerelések ellenőrzése, nyilvántartása, leltározása
  • Tisztítószerek, vegyszerek kezelése, igény esetén rendelése
  • Tiszta és szennyes textíliák kezelése, mosodával történő egyezetetés

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves szállodai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet
  • Gyors és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Csapatszellem

Előny

  • 4-5*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában (meleg reggeli)
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkaruha biztosítása
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Fényképes, szakmai önéletrajzokat magyar és angol nyelven, bérigény megjelölésével a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

    * Kötelező mező