Szobalány

A Mellow Mood Hotels SZOBALÁNY munkakörbe keresi kollégáit belvárosi 3-4 csillagos szállodáiba!

Feladatok:

  • Napi és utazó szobák takarítása
  • Nagytakarításban való részvétel
  • Szobákban lévő eszközök és termékek igény szerinti feltöltése
  • Gépek megfelelő állapotának ellenőrzése
  • Szállodai folyamatok és előírások betartása

Elvárások:

  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, lojális, rugalmas attitűd
  • Feddhetetlen előélet

Előny:

  • 3-4*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában (meleg reggeli)
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkaruha biztosítása
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Munkaidő: 8:00-16:00, Hétfő – Vasárnap, heti 5 munkanap

Munkavégzés helye: Budapest főbb csomópontjain elhelyezkedő szállodáink egyike

Fényképes, szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

    * Kötelező mező