Junior Social Media Manager

FŐBB FELADATAID:

Elsősorban saját közösségi média felületeinkért leszel felelős – ez annyit jelent, hogy te fogsz posztokat készíteni szállodáinkról, valamint izgalmas blog bejegyzéseket fogsz írni rólunk, Budapestről, mindenről, ami csak vendégeink számára érdekes vagy hasznos lehet.
Hirdetéseket készítesz és felügyeled azokat – szoros együttműködésben a marketing csapattal. Ne ijedj meg, nem neked kell mindent kitalálnod, beállítanod, ez közös munka – ha azonban jó vagy benne, részünkről ennek sincs akadálya.
Dokumentálsz. Na igen, ez elengedhetetlen. Szerencsére nem túl sokat, csak amennyi szükséges.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Facebook és Instagram kezelőfelületek ismerete. Tudod, ismered és érted mitől érdekes vagy izgalmas egy-egy tartalom, figyelemmel követed a trendeket és lépést tudsz tartani a változásokkal.
Örülünk, ha van marketing/marketingkommunikációs végzettséged, még boldogabbak vagyunk, ha turizmus szakirányon végeztél, vagy már dolgoztál szállodában.
NEM kérünk két-három-öt év tapasztalatot ügynökségeknél, multinacionális vállalatok PR és marketing osztályán, lehetsz akár pályakezdő is.
Fontosabb, hogy az alapbeállítások ismerete mellett legyél nyitott, határozott és képes legyél értékes önálló tartalmakat létrehozni.

Ismerd a Facebook Hirdetéskezelőt, ha láttál már Google Ads, LinkedIn Campaign Manager, Google Analytics kezelőfelületet, esetleg otthon vagy WordPress tartalomszerkesztőben, te vagy a mi emberünk.
Mivel minden tartalmunk magyar és angol nyelven készül, így az angol nyelv magas fokú ismerete elengedhetetlen, mind szóban, mind írásban.

Nálunk fontos az önálló munkavégzés, de NEM várjuk el, hogy minden területen profi legyél. Segítünk, megtanítjuk az alapokat, a többi rajtad áll.

Elengedhetetlen a szoros együttműködés a marketing csapat többi tagjával, partner ügynökségeinkkel és szállodáinkkal, így fontos, hogy légy nyitott, kommunikatív személyiség.

AMIT KÍNÁLUNK:

Hosszútávon számítunk rád, ha te is így gondolod, az alábbi csomagot kínáljuk: folyamatos szakmai fejlődést, konferenciákon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.
Versenyképes fizetést, a munkavégzéshez szükséges mobiltelefont és laptopot, dolgozói kedvezményeket, előrelépési lehetőséget cégcsoporton belül.

Fényképes önéletrajzodba ne feledd el beleírni szállodaláncunk facebook oldalainak számát.

* Kötelező mező