Könyvelő

El tudod látni a teljes körű könyvelési feladatokat? Havi zárásban jó vagy? Imádsz és tudsz riportokat, kimutatásokat készíteni, babrálni velük? Szeretsz csapatban dolgozni, támogatni a társosztályokat? Ha ezekre IGEN a válaszod, csatlakozz hozzánk!

Szállodaüzemeltetéssel és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cégcsoport könyvelési részlegére

 KÖNYVELŐ

kollégát keresünk

Vezető könyvelő felügyelete alatt feladataid lesznek:

  • cégcsoport teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • analitikák összeállítása, egyeztetése
  • folyószámlák egyeztetése (vevő, szállító, adó)
  • kimenő számlák elkészítése
  • adóbevallások elkészítésében való aktív részvétel
  • havi és éves zárási feladatok ellátása
  • közreműködés könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben

Fontos számunkra, hogy:

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezz
  • legyen legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatod, melyet könyvelési területen szereztél
  • naprakész adójogi és számviteli ismereteid legyenek
  • ms office programcsomag felhasználói szintű tudással rendelkezz
  • pontos, precíz, megbízható és önálló légy
  • erkölcsi feddhetetlenséged legyen

Előnyt jelent:

  • szállodában vagy utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk számodra:

  • korrekt bérezést
  • több mint 30 különböző kedvezményt partnereinknél, sok-sok kategóriában: konditerem, szálloda, bank, koncertek
  • határozatlan idejű munkaszerződést, melyért 8 órás munkavégzést várunk el

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a hr3@mellowmoodhotels.com email címre.

* Kötelező mező