Részmunkaidős Londiner

A La Prima Fashion Hotel

felvételt hirdet részmunkaidős londiner pozíció betöltésére

Feladatok:

  • Vendégek szívélyes fogadása, informálása
  • Vendégek csomagjainak, bőröndjeinek kezelése
  • Lobby tisztán tartása
  • Vendégek bárból való kiszolgálása
  • A recepció munkájának segítése
  • Kisegítő feladatok ellátása egyéb szállodai részlegekben

Elvárások:

  • Vendégközpontú, megbízható attitűd
  • Feddhetetlen előélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Heti 2-3 nap munkavégzés 9:00-17:00-ig

Amit ajánlunk:

  • Napi egyszeri ingyenes étkezés
  • Műszak és bérpótlékokban való részesedés
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: La Prima Fashion Hotel **** – 1052 Budapest, Piarista u. 6.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát a hr3@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk. Érdeklődni a 36 20 356-7648-as és a 06 70 669 77 91-es telefonszámon lehet.

* Kötelező mező