Marketing és Kommunikációs Manager

A Mellow Mood Hotels  cégcsoport  központi   irodájának lelkes csapatába keressük új munkatársunkat Marketing és Kommunikációs Manager munkakörbe.

 Főbb feladatok:

  • A főbb marketing kommunikációs folyamatok napi szintű kézben tartása
  • A 3 fős marketing és kommunikációs csapat operatív vezetése
  • Havi marketing és kommunikációs terv kidolgozása az éves tervek alapján, operatív megvalósítása
  • Heti egyeztetés a cégcsoport marketing és kommunikációs igazgatójával, riportálás
  • A közösen meghatározott marketing és kommunikációs stratégia és az ezekhez köthető projektek operatív vezetése
  • Ügynökségek, alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Piaci elemzések készítése, piaci- és versenytársi adatok elemzése, trendek nyomonkövetése
  • Egyeztetés a szállodaigazgatókkal és más részlegekkel (Sales, HR)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú marketing és/vagy kommunikációs végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • People managementben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmények.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát jelentkezes@mellowmoodhotels.com email címre várjuk!

    * Kötelező mező