Marketing Igazgató

A Mellow Mood Hotels munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

MARKETING IGAZGATÓ

Feladatok és felelősség:

  • Stratégiai és operatív marketing tervezés és lebonyolítás
  • Marketing kampányok tervezése, a megvalósítás nyomon követése
  • A cégcsoport képviselete rendezvényeken, előadásokon
  • Online/Offline marketing tevékenység és megjelenések koordinálása, aktív fejlesztések megvalósíttatása
  • A vállalat CSR tevékenységének fejlesztése
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás, feladatok delegálása, koordinálása
  • Folyamatos piacfigyelés
  • Értékesítés folyamatos stratégiai és operatív támogatása
  • Adminisztrációs és szervezési feladatok
  • Marketing költségek tervezése, betartása, különböző riportok készítése
  • A vállalat marketing csapatának operatív irányítása, munkájuk összehangolása a cégcsoport összes területével

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, lehetőség szerint idegenforgalmi, szállodai területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Gyors, precíz és önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • Kiváló megjelenés
  • Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszútávú perspektíva egy sikeres cégcsoportnál
  • Versenyképes juttatási csomag

* Kötelező mező