Online Marketing Manager

A Mellow Mood Hotels Magyarország egyik meghatározó szereplője a turizmusban. A cégcsoport jelenleg 12 szálloda üzemeltetője, köztük a közelmúltban megnyitott Párisi Udvar Hotel Budapesté is. A csoport célja, hogy minden szállodai kategóriában kiemelkedő élményt nyújtson az érkező vendégeknek.

Marketing és kommunikációs csapatunkba keresünk
Online Marketing Managert

Feladatok:

  • A szállodacsoport online értékesítési csatornáinak támogatása, marketingkommunikációs kampányainak koordinációja
  • Részvétel a digitális marketingstratégia megvalósításában
  • Kampányok tervezése az üzleti célokkal összhangban
  • Hírlevelek készítése, kiküldése, utókövetése
  • Google Ads kampányok menedzselése
  • Google Analytics menedzselése
  • Weboldalak fejlesztésének koordinálása
  • Weboldalak tartalmi szerkesztése a Content Managerrel együttműködve
  • Részvétel az éves tervezésben
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállodákkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Business Manager, Google Ads ismerete és mindennapos használata
  • Pixel és remarketing ismeretek
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitott személyiség, strukturált gondolkodásmód
  • Szakszerűség és határidők betartása
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Szakmai továbbképzések
  • Belvárosi iroda
  • Dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

* Kötelező mező