Pénzügyi Senior Mukatárs

A Mellow Mood Hotels éttermi csapatába keresi hosszú távra elkötelezett, ambiciózus kollégáját PÉNZÜGYI SENIOR MUNKATÁRS pozícióba!

 Főbb feladatok:

  • Az étteremvezető munkájának támogatása
  • Számlák, szerződések, egyéb iratok iktatása
  • Könyvelő irodával kapcsolattartás, könyvelési anyagok összekészítése
  • Vállalati információs rendszer kezelése
  • Éttermi szoftver teljes körű kezelése
  • Beszerzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Adminisztratív részvétel a hónap végi leltározásban
  • Külső- belső levelezés és elektronikus levelezés lebonyolítása
  • Munkaügyi feladatok, HR osztállyal és bérszámfejtéssel való együttműködés

Elvárásaink:

  • Vendéglátásban, pénzügyi/számviteli területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való készség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkaidő beosztással

Előnyt jelent:

  • E-system vendéglátóipari szoftver ismerete

A pályázatokat a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címen várjuk!

    * Kötelező mező