Pénzügyi Asszisztens Munkatárs

A Mellow Mood Hotels éttermi csapatába keresi hosszú távra elkötelezett, ambiciózus kollégáját PÉNZÜGYI ASSZISZTENS MUNKATÁRS pozícióba!

 Főbb feladatok:

  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Önállóan végzett adminisztratív / operatív tevékenységek
  • szerződések kezelése, iktatás
  • Számlák rögzítése
  • Banki utalásokkal kapcsolatos feladatok
  • Kintlévőség kezelés
  • Adatrögzítés, költségelemzés
  • Adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Eredményközpontúság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office, Excel ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Dolgozói kedvezmények

Előnyt jelent:

A pályázatokat a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címen várjuk!

    * Kötelező mező