Reggeliztető Felszolgáló Expo Congress Hotel

Szeretnéd megismerni a szállodák világát de nincs elég tapasztalatod? Tudod  hogy a siker útján az alapoktól kell elindulni, de nem tudod mi a legmegfelelőbb? Gyere hozzánk és próbáld ki a vendéglátás világát. Itt fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra nyelvi és szakmai területen is.

REGGELIZTETŐ FELSZOLGÁLÓ

kollégákat keresünk az Expo Congress Hotel****-be

 Feladatok :

  • szállodai reggeliztetés lebonyolítása
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • kínáló pult folyamatos töltése
  • előkészítési és leszedési feladatok ellátása
  • tisztaság és rend fenntartása

Elvárások:

  • precíz és lendületes munkavégzés
  • vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • kiváló megjelenés
  • kommunikációképes angol nyelvtudás előny

Amit ajánlunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • műszak és bérpótlék kifizetés
  • igényes munkakörnyezet
  • dolgozói kedvezmények,
  • napi ingyenes étkezés,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, korrekt és mindenre kiterjedő betanítás!

Munkaidő: H-V heti 5 nap:  6:00-14:00

* Kötelező mező