Szakács

Álláslehetőség a Mellow Mood Hotels szállodájában.

Cégcsoportunk új munkatársat keres vendéglátás területen. Ha szereted a szállodák világát, nem ijedsz meg a kihívásoktól, gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Az Expo Congress Hotel csapatába önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes SZAKÁCS kollégát keresünk, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Bankett, félpanzió és alkalmanként a’la carte étkezések biztosítása, ezen belül:

 Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása

  • Hideg-meleg ételek elkészítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Konyha területének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai ellenőrzése
  • A tervezett és előírt ételek színvonalas elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság
  • Igényesség, odafigyelés a részletekre

Amit ajánlunk:

  • 8 órás bejelentett állás biztos háttérrel
  • Szervizdíj
  • Jól felszerelt, klimatizált konyha
  • Személyzeti étkezés
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes parkolás az Expo Congress Hotel saját parkolójában

Az önéletrajzokat a director@expohotel.hu email címre várjuk!

    * Kötelező mező