Reggeliztető Szakács

Álláslehetőség a Mellow Mood Hotels szállodájában.

Cégcsoportunk új munkatársat keres vendéglátás területen. Ha szereted a szállodák világát, nem ijedsz meg a kihívásoktól, gyere és csatlakozz csapatunkhoz! Szállodánkba önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes

REGGELIZTETŐ SZAKÁCS

kollégát keresünk, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Hideg-meleg ételek elkészítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Készletek nyilvántartása,
  • Konyha területének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai ellenőrzése

Elvárások:

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Szakács végzettség előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Részmunkaidős, bejelentett állás
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül

Jelentkezz itt, Facebook üzenetben vagy a jelentkezes@mellowmoodhotels.com email címen!

    * Kötelező mező