Ügyintéző Munkatárs

Ha pörgős munkanapokra vágysz, szeretsz ügyet intézni, jelentkezz a Mellow Mood Hotels csapatába

ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe!

Feladatok:

  1. A cég vezetőinek adminisztratív támogatásában való részvétel
  2. Ingatlankezeléshez kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  3. Közüzemi, Hivatali ügyek intézése, átfogó kezelése
  4. Kézbesítői feladatok, szállodák közötti belső postázás napi szintű bonyolítása
  5. A területen dolgozó kollégákkal való szoros, eredményes együttműködés
  6. A munkakörhöz tartozó feladatok elvégzése napi szintű, Budapesten belüli tömegközlekedéssel történő utazással jár

Elvárások:

  1. Gyors és precíz munkavégzés, rugalmasság
  2. Energikus, terhelhető személyiség
  3. Stressztűrés
  4. Megbízhatóság, diszkréció
  5. Feddhetetlen előélet

Előny:

  1. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  1. Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  2. BKV bérlet
  3. Versenyképes juttatás, dolgozói kedvezmények
  4. Fejlődési lehetőség a cégcsoporton belül

Munkavégzés helye: Budapest

    * Kötelező mező