Ügyintéző

A Mellow Mood Hotels belvárosi, központi irodájába

ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk.

Feladatok és felelősség:

  • A cég vezetőinek adminisztratív támogatásában való részvétel
  • Ingatlankezeléshez kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Közüzemi, hivatali ügyek intézése, átfogó kezelése
  • Szállodák közötti belső postázás előkészítése, teljesítése – igény szerint
  • Vezetői posta kezelése, iktatása
  • A területen dolgozó kollégákkal való szoros, eredményes együttműködés

Elvárások

  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 1-2 év irodai környezetben, adminisztrátori pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Office programcsomag magabiztos ismerete
  • Gyors és precíz munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrés
  • Diszkréció, kiváló megjelenés
  • Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes juttatás, dolgozói kedvezmények
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség cégcsoporton belül
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Irodai munkaidő

* Kötelező mező