Menedzsment

Sameer Hamdan

Ügyvezető Igazgató

sameer@mellowmoodhotels.com

Zuhair Awad

Ügyvezető Igazgató

zuhair@mellowmoodhotels.com

Judit Blandl

Blandl Judit

Igazgató

j.blandl@mellowmoodhotels.com

Turbucz Ádám

Finanszírozási és Tranzakciós Igazgató

a.turbucz@mellowmoodhotels.com

Koreny Gizella

Gazdasági Igazgató

k.gizella@mellowmoodhotels.com

Szrenka-Pázmán Aranka

Pénzügyi Igazgató

a.pazman@mellowmoodhotels.com

Nagyváradi Gábor

Értékesítési igazgató

dos@mellowmoodhotels.com

Bayer Bence

Marketing és Kommunikációs Igazgató

marketing@mellowmoodhotels.com

Boross András

Központi Beszerzési Igazgató

beszerzes@mellowmoodhotels.com

Hotel Management

Luxury Hotels*****

Schwindt-Kiss Andrea

Szállodaigazgató

Párisi Udvar Hotel Budapest*****

andrea.schwindt-kiss@parisiudvarhotel.com

 

Congress Hotels****

 

Sóvári Katalin

Szállodaigazgató

Expo Congress Hotel****

director@expohotel.hu

 

Fashion Hotels****

 

Siskov Barbara

Szállodaigazgató

Atrium Fashion Hotel****

director@hotelatrium.hu

 

Nemes Róbert

Szállodaigazgató

Estilo Fashion Hotel ****

director@estilohotel.hu

La Prima Fashion Hotel Budapest****

director@laprimahotel.hu

Veégh Máté

Szállodaigazgató

Impulso Fashion Hotel****

director@montagehotel.hu

City Hotels***

 

Siskov Barbara

Szállodaigazgató

Baross City Hotel***

director@barosshotel.hu

Star City Hotel***

director@starhotel.hu

Nemes Róbert

Szállodaigazgató

Cosmo City Hotel***

info@cosmohotel.hu

Promenade City Hotel***

director@promenade-hotel.hu