F&B Supervisor

A Mellow Mood Hotels

F&B SUPERVISOR
munkakörbe keresi kollégáját újonnan nyíló belvárosi négycsillagos szállodájába!

Feladatok:

  • A vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Reggeliztető személyzet szakmai irányítása, beosztása, ellenőrzése
  • Új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása
  • Az F&B területek gazdaságos működésének felügyelete
  • A beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás, árurendelés, leltározás
  • A reggeli kínálat folyamatos frissítése, a piaci trendek figyelése
  • Igény esetén a szállodai reggeliztetésben való aktív részvétel
  • A reggelizőterem tisztaságának ellenőrzése
  • HACCP előírások betartatása
  • A szálloda többi részlegeivel való folyamatos együttműködés
  • Riportok készítése, prezentálása a menedzsment felé

Elvárások:

  • Minimum 2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Precíz és lendületes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet

Előny:

  • 4-5*-os szállodában szerzett tapasztalat
  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Nyitottság az újításokra és változásokra
  • Hasonló pozícióban megszerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas havi beosztás
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkaruha biztosítása
  • Összetartó szakmailag is felkészült, lendületes csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Fényképes, szakmai önéletrajzokat magyar és angol nyelven, bérigény megjelölésével a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

    * Kötelező mező