Karrier

Köszöntünk Karrier Portálunkon!

A Mellow Mood Hotels egy fiatalos, dinamikusan fejlődő turisztikai vállalat, ahol egyedülálló karrierlehetőségeket és programokat kínálunk új dolgozóinknak.

Aktuális ajánlatainkat megtalálod a karrier oldalunkon, önéletrajzod feltöltése után a „Jelentkezés elküldése” gombbal tudsz pályázni az álláslehetőségre.

További kérdés esetén az alábbi e-mail címeken érsz el minket: hr@mellowmoodhotels.com vagy hr2@mellowmoodhotels.com

Ha nem találtad meg, azt a pozíciót, amire gondoltál, de szeretnél hozzánk jelentkezni, akkor ide várjuk önétrajzodat: hr3@mellowmoodhotels.com

Aktuális Állásajánlataink:

Mosogató

Ha szereted a vendéglátást és érdekelnek az előrelépési lehetőségek cégen belül, gyere és próbáld ki nálunk a mindennapokat. Pályakezdők, akár nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! KONYHAI KISEGÍTŐ/ MOSOGATÓ kollégákat keresünk Feladatok: Fehér, esetenként fekete mosogatás mellett, mosogatógép kezelése, Egyszerűbb ételek előkészítésében … Részletek

Reggeliztető Felszolgáló

Szeretnéd megismerni a szállodák világát de nincs elég tapasztalatod? Tudod  hogy a siker útján az alapoktól kell elindulni, de nem tudod mi a legmegfelelőbb? Gyere hozzánk és próbáld ki a vendéglátás világát. Itt fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra nyelvi és szakmai területen is. Részletek

Junior Social Media Manager

FŐBB FELADATAID: Elsősorban saját közösségi média felületeinkért leszel felelős – ez annyit jelent, hogy te fogsz posztokat készíteni szállodáinkról, valamint izgalmas blog bejegyzéseket fogsz írni rólunk, Budapestről, mindenről, ami csak vendégeink számára érdekes vagy hasznos lehet. Hirdetéseket készítesz és felügyeled … Részletek

Szállodai Recepciós

Szereted a szállodák világát? Érdekel hogyan működnek a szállodák foglalási rendszerei? Szereted az önálló munkavégzést? SZÁLLODAI RECEPCIÓS kollégákat keresünk budapesti három-, és négycsillagos szállodáinkba Részletek

Éjszakai Londiner

Érdekel a szállodák világa? Szereted az éjszakai munkavégzést? Esetleg van már nappalos munkahelyed, de éjszát is szívesen vállalnál? Részletek

Gyakornok

Szeretnéd megismerni a szállodák világát de nincs elég tapasztalatod? Tudod  hogy a siker útján az alapoktól kell elindulni, de nem tudod mi a legmegfelelőbb? Gyere hozzánk és próbáld ki a turizmus és vendéglátás világát. Itt fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra nyelvi és szakmai területen is. Részletek

Könyvelő

A Mellow Mood Hotels belvárosi, központi irodájába KÖNYVELŐ munkatársat keresünk. Jelentkezzen most! Részletek

Emeleti Londiner

Szereted a szállodák világát? Szereted mindig hasznosnak és fontosnak érezni magad a munkahelyeden? Ugyanakkor örülnél ha lehetőséged lenne cégen belüli fejlődésre? Gyere és csatlakozz csapatunkhoz.  Részletek

Szobalány

Érdekel a szállodák világa? Kíváncsi vagy mitől érzik jól magukat vendégeink? Szeretnéd megismerni a hotelek szolgáltatásai mögött kik állnak? Ha mindenre igen a válaszod, akkor kezd nálunk pályafutásod SZOBALÁNY munkakörben. Részletek