Reggeliztető Felszolgáló

A Mellow Mood Hotels

REGGELIZTETŐ FELSZOLGÁLÓ
munkakörbe keresi kollégáját újonnan nyíló belvárosi négycsillagos szállodájába!

Feladatok:

  • A vendégek fogadása színvonalas kiszolgálása, a reggeli kínálat ismerete
  • Reggeliztető terem felkészítése a napi szervizhez
  • Szállodai reggeliztetés lebonyolítása, részvétel az előkészületekben és utómunkákban
  • Mosogatás, konyha tisztán tartása
  • Hideg és meleg ételek elkészítése, tálalása
  • Étel és ital kínált folyamatos biztosítása
  • A kínáló pult folyamatos tisztán tartása
  • Asztalok terítése, leszedése
  • A reggeliztető terem felkészítése a következő napi szervizre
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások maximális betartása

Elvárások:

  • Precíz és lendületes munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Terhelhetőség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • 4-5*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Még egy idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • 6 órás munkaidő (6:00-12:00)
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkaruha biztosítása
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Fényképes, szakmai önéletrajzokat magyar és angol nyelven, bérigény megjelölésével a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címre várjuk.

    * Kötelező mező