Revenue Manager

A Mellow Mood Hotels cégcsoport központi irodájának lelkes, fiatalos csapatába keressük új munkatársunkat Revenue Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Szállodák árpolitikájának kialakítása, napi szintű árazása, kapacitás- és szegmensmenedzsmentje (yielding)
  • Versenytársak árazásának nyomon követese, piaci trendek felismerése
  • Online értékesítéshez köthető csatornák ismerete, kezelése
  • Adatok és piaci ismeretek alapján történő bevételmaximalizálás
  • Szállodai bevételek riportálása, ad-hoc jellegű riportok készítése
  • Szoros kooperáció a különböző szállodai részlegekkel
  • Kapcsolattartás a releváns partneri körrel

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész számítógépes ismeretek (Microsoft 365)
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare ismerete
  • D-Edge ismerete
  • OTA-k belső rendszereinek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmények
  • Fiatalos, összetartó közösség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V.kerület

A pályázatokat a jelentkezes@mellowmoodhotels.com e-mail címen várjuk!

    * Kötelező mező